یک دوره عضویت در شورای اسلامی یزدل

با وجود مخالفت برخی از چهره‌های سیاسی شهرستان برای عضویت دکتر رضازاده در شورای اسلامی روستای یزدل ایشان صرفاً جهت خدمت به مردم خصوصاً در حوزه‌ی آموزش پا به عرصه‌ی سیاست گذاشتند و مورد لطف و بزرگواری مردم شریف یزدل قرار گرفته و به عنوان عضو شورای اسلامی روستای یزدل رأی اعتماد از مردم گرفتند. از جمله خدمات ایشان در زمان عضویت‌شان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

تشکیل کمیته آموزش مداوم به همراه دکتر رعیت، دکتر معین، استاد محمد قاری و آقای رضایی (مدیر مجتمع‌های آموزشی یزدل). تشکیل این کمیته به گفته‌ی رئیس آموزش و پرورش وقت شهرستان اقدام کم‌نظیر و بی‌سابقه در حوزه‌ی آموزش بود.

یک دوره عضویت در شورای اسلامی یزدل دکتر جواد رضازاده
عکس با همکاران دکتر رضازاده
  1. بورس رایگان تحصیلی دانش‌آموزان نخبه یزدلی در بهترین دبیرستان‌های کاشان که اکثراً با رتبه‌های زیر ۱۰۰۰  در دانشگاه‌های معتبر کشور پذیرفته شدند و مشغول تحصیل می‌باشند.
  2. تبدیل یزدل به روستای دارای بیش‌ترین جوانان مسلط به زبان انگلیسی در سطح شهرستان به کمک آموزشگاه زبان نوآوران علم.
  3. برگزاری همایش بی‌سابقه‌ی بیش از ۱۵۰ معلم اهل یزدل که از سراسر کشور دعوت شده بودند و در همایشی با عنوان «مهربان دانا» شبی به یاد ماندنی رقم خورد.
  4. برای اولین‌بار در تاریخ یزدل بیشترین آمار قبولی در کنکور سراسری اتفاق افتاد که همه‌ی این عزیزان به صورت مستقیم یا غیرمستقیم تحت نظارت و مشورت دکتر رضازاده بوده‌اند.
  5. تشکیل تیم فوتبال نوجوانان و جوانان امید یزدل
  6. و کارهای بسیاری دیگر که از آن‌ها نمی‌توان گفت و پروردگارم خودش آگاه است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *