همایش پذیرفته‌شدگان دانشگاهی در روز دانشجو

همیشه تغیرات عمده نیاز به تغیر نگرش عمومی داشته است و همانگونه که در قران ذکر شده است خداوند سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی دهد مگر آنکه خودشان بخواهند. یزدل عزیز ما نیز از چنین قائده ای مستثنا نیست و ایجاد تحولات عمده نیازمند افرادی توانمند است که رویکرد ها و تفکرات حاکم بر مردم را تغییر دهند تا بتوان با وحدت؛ یکپارچگی و همدلی تغیرات شگرف را رقم زد.

در همین راستا اینجانب با کمک گرفتن از دوستان متخصص و دانشگاهی خود بالاترین سطوح را برای مردم محترم روستای یزدل هدف گذاری نموده ایم که نیل به این اهداف بدون خواست همگانی میسر نخواهد بود.

همانگونه که مستحضر هستید جامعه ای پیشرفت نخواهد کرد مگرآنکه توسعه علمی و آموزشی؛ بنیانها را باز طراحی کرده و مسیر تعالی جامعه را ریل گذاری کند.

همایش پذیرفته‌شدگان دانشگاهی در روز دانشجو -دکتر رضازاده استاد برتر دانشگاه کاشان
دکتر رضازاده

خوشبختانه تعداد افراد متخصص و دانشگاهی یزدلی به اندازه ای هست که بتوانند در این مسیر گام بردارند و منشا برکاتی فزاینده برای خود و یزدل عزیز باشند. اینجانب با کمک دوستانم در انجمن دوستداران میراث فرهنگی یزدل برآن شدیم تا کار را به کاردان سپرده و در همایشی با نام معلمین و اساتید دانشگاهی یزدل متخصصان جامعه علمی و آموزشی یزدل را گردهم آوریم تا ایشان بتوانند ضمن آگاهی از وضعیت کنونی یزدل برای محقق شدن اهداف بلند آموزشی نقش خود را ایفا نمایند.

امیدواریم که از فرصت ایجاد شده بهترین بهره ها را برده و برای دانش آموزان عزیزمان خلق فرصت نماییم. در پایان وظیفه خود میدانم از همه ی افرادی که ما را برای برگزاری هرچه بهتر همایش یاری نمودند صمیمانه تشکر کنم. خداوند بر توفیقاتشان بیافزاید.

جواد رضازاده یزدلی, شهریور ۱۳۹۶

اهداف همایش معلمان و استادان دانشگاهی یزدل

  • شناسایی معلمان و اساتید دانشگاهی یزدل
  • تکریم مقام معلم و تجلیل از چهره های ماندگار این عرصه
  • گرامیداشت یاد معلمان فقید
  • ایجاد تشکل فرهنگیان یزدل و کمک به پیشبرد اهداف آموزشی و فرهنگی روستا
  • ایجاد نشاط علمی فرهنگی در روستا بخصوص برای  دانش آموزان و دانشجویان

 

برای دیدن عکس های گالری کلیک کنید:

گالری همایش دانشگاه کاشان

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *