گروه رسانه‌ای نــا NA MEDIA GROUP

گروه رسانه ای نا (NA MEDIA GROUP) در آذر ماه ۱۴۰۱ فعالیت خود را به عنوان یک مجموعه مستقل ، وابسته به هلدینگ نا  آغاز کرده است . اهداف گروه رسانه‌ای در راستای اهداف اندیشکده دکتر جواد رضازاده خواهد بود لیکن در حال حاضر ضمن تولید محتوای رسانه ای برای بخش های وابسته به هلدینگ نا، آماده همکاری و پذیرش سفارشات حرفه ای برای شرکت ها و افراد متخصص همکار می باشد . بزرگترین فعالیت گروه رسانی نا در حال حاضر برای فروشگاه آنلاین قالی فرشان می باشد. 

درباره‌ی ما: NA MEDIA

خداوند را شاکریم که فرصتی دست داد تا گروه رسانه‌ای نوپای ما همکاری خود را با هلدینگ‌نــا آغاز کرد و این بخش عضوی جدایی ناپذیر از این مجموعه شد و قدردان حمایت های همه جانبه  و دلسوزی های پدرانه و مدیریت دکتر رضازاده هستیم که سکان‌دار این مجموعه هستند و برای به ثمر رسیدن این استارت‌آپ از هیچ تلاشی فروگذار نکردند، به زودی شاهد فتح قله های بزرگ معنوی و اقتصادی توسط این گروه در کنار مجموعه بزرگ هلدینگ‌نــا هستیم. NA MEDIA GROUP

محتوای تولید شده برای مجموعه بزرگ هلدینگ نــا

There is nothing to show here!
Slider with alias slider-33 not found.

کافه زبان...

چند صباحی است دورم...

بهای آگاهی...

فرش هنر اصیل ایرانی است

فروشگاه اینترنتی قالیفرشان مملو از پیشنهادات شگفت انگیزاست: ما اغلب با محصولات استاندارد تولید انبوه و خلاقیت های منحصر به فرد روبرو می شویم.  ما بهترین مدل ها را برای شما از صنعتگران مدرن انتخاب کرده ایم که توانسته اند ظرافت، کیفیت و کاربردی بودن را در هر واحد محصول به طرز مبتکرانه ای ترکیب کنند. مجموعه ما شامل محصولاتی از شرکت های اثبات شده است. کسانی که برای چندین سال کار مشترک مستمر دلیلی برای شک در قابلیت اطمینان و صداقت آنها ایجاد نکردند. همه آنها کیفیت بالای محصولات خود، ویژگی های عملیاتی عالی، ظاهر جذاب فرش ها، مدت زمان طولانی استفاده از فرش و همچنین ایمنی را تضمین می کنند.

MEDIA ghalifarshan